Świat Wróżek          tel. 032 353 24 59       e-mail: biuro@swiatwrozek.pl
ul. Gliwicka 3, Katowice

 

www.swiatwrozek.pl

MAGICZNY SKLEP
Zapraszamy do naszego Magicznego Sklepu

Kursy w Wiedniu

Kurs Magii i Mantyki Run

 prowadzi Anna Majchrowicz w Wiedniu w Austrii

Organizator-Małgorzata Wyporek,tel.681/81784620

mail mwyporek@vp.pl

 

Kursy w Holandii

 

- Kurs wróżenia z kart Tarota a analiza duszy
- Kurs Pracy ze Świetlistą siłą Aniołów.

prowadzi Anna Majchrowicz W mieście Almere w Holandii

Organizator Karina Beitz, tel.0031616240885 mail beitzkarin@hotmail.com

Kursy we Francji

Kurs Wróżenia z kart Tarota .

prowadzi Anna Majchrowicz w mieście Paryż we Francji.

Organizator Marzena Semko,tel.0612140965

Horoskop urodzeniowy jest najdoskonalszym systemem opisującym osobowość, potencjały, pragnienia i potrzeby człowieka.


Pole V (miłość) i VII (małżeństwo) kosmogramu indywidualnego ukazują rodzaj partnerskich doświadczeń, niezbędnych w rozwoju duszy.
Aspekty Słońca i Księżyca określają zakodowane w naszej podświadomości wzorce relacji pomiędzy mężczyzną i kobietą; aspekty Wenus i Marsa -symbolicznej pary kochanków - opisują poziom i intensywność seksualnego popędu.
Na głębszym poziomie poznawczym horoskop indywidualny odkrywa kody karmiczne i skalę powiązanych z nimi doznań, w których musi pojawić się drugi człowiek.
Kurs skierowany jest do osób niezaawansowanych w sztuce interpretacji horoskopu i zakłada na wstępie objaśnienie podstawowych elementów kosmogramu. Jednakże znajomość astrologicznych terminów, charakterystyki znaków, planet oraz aspektów na pewno przyczyni się do szybszego i pełniejszego zrozumienia omawianych zagadnień.
Mając możliwość poznania własnych zalet i wad, predyspozycji i nieświadomych potrzeb, a także oczekiwań i wzorców partnera, możemy żyć bardziej świadomie, a to już jest realna obietnica szczęścia!
Kim będzie mój partner, dlaczego to ten a nie kto inny, czego nauczy mnie partnerstwo, czy będę mieć innego partnera? Masz prawo pytać o to gwiazd! Znajomość powyższych zagadnień daje wiele fascynujących informacji na temat życia intymnego i związków interpersonalnych.
Osoby nie posiadające jeszcze swojego horoskopu urodzeniowego lub zainteresowane sporządzeniem wykresu dla bliskiej osoby będą miały możliwość otrzymania nieograniczonej liczby egzemplarzy. Jest to niezędne narzędzie pracy na zajęciach.