Świat Wróżek          tel. 032 353 24 59       e-mail: biuro@swiatwrozek.pl
ul. Gliwicka 3, Katowice

 


 

Agnieszka Wdowczyk od kiedy pamięta interesowała się zjawiskami paranormalnymi. Zgłębiała wiedzę na różnych kursach i warsztatach prowadzonych przez znanych ezoteryków w Polsce. Świetnie nawiązuje kontakt z każdym, kto stanie na jej drodze. Jest wróżką, runistką, parapsychologiem oraz propagatorką naturalnych metod leczenia. Pracuje również z Aniołami i Duchowymi Przewodnikami. Dzięki umiejętności odczytywania znaków runicznych dociera w głąb każdej duszy. Doradza jak żyć w szczęściu, miłości i zdrowiu. Sprawdza i odczytuje aurę i energię osób. Odprowadza zagubione dusze oraz oczyszcza ze skutków złego oka, przekleństw i uroków. Podpowiada również jak wykorzystać runy w codziennym życiu.
Doradza w każdej dziedzinie życia: miłości, finansach czy zdrowiu. Prowadzi autorskie kursy, szkolenia i wykłady z ochrony energetycznej oraz jak wykorzystać runy w codziennym życiu.
Od ponad 10 lat udziela porad oraz przekazuje wiedzę telewidzom prowadząc autorskie programy. Można ją było oglądać w stacjach telewizyjnych Polsat - "Tajemnice Losu", TVN i TVN 7 - "Arkana Magii", TVN Meteo, TTV oraz w paśmie EZOTV.
Dzieli się wiedzą zdobytą w tym i innych wcieleniach. Stara się nakierować, każdego kto o to poprosi na właściwą drogę, a co najważniejsze, wprowadza w nowy etap ziemskiej wędrówki w Erę Pokoju. Marzy o tym aby ludzie, których spotyka na swojej drodze stali się świadomi swojej wartości i świadomie kroczyli przez życie.

Jeżeli interesujesz się ezoteryką, parapsychologią, rozwijasz się duchowo lub jesteś albo chcesz być terapeutą, wróżką, lekarzem, nauczycielem, uzdrowicielem bądĄ też pracujesz wśród ludzi, możesz być narażony na ataki negatywnych energii. Być może też targają Tobą różnego rodzaje emocje, jesteś często zmęczony, apatyczny, Ąle sypiasz czy wpadasz w stany depresyjne i chorujesz, a lęki Cię paraliżują? Może to być przyczyną ataku energetycznego.

Proponuję Ci kurs Ochrony Energetycznej. Nauczysz się na nim rozpoznawać czy jesteś atakowany psychicznie, poszerzysz swoją własną świadomość, poznasz techniki oczyszczania energetycznego, zdobędziesz wiedzę jak ochronić siebie i swoich najbliższych przed wampiryzmem energetycznym. Zapoznasz się również z technikami wizualizacji i medytacji oraz poznasz amulety i przedmioty ochronne, które stosować będziesz mógł w życiu codziennym. Wszystko to przyda Ci się, aby Twoje życie i życie najbliższych było świadome, pełne i szczęśliwe. Zapraszam na kurs Ochrony Energetycznej.

Kursy w Wiedniu

Kurs Magii i Mantyki Run

 prowadzi Anna Majchrowicz w Wiedniu w Austrii

Organizator-Małgorzata Wyporek,tel.681/81784620

mail mwyporek@vp.pl

 

Kursy w Holandii

 

- Kurs wróżenia z kart Tarota a analiza duszy
- Kurs Pracy ze Świetlistą siłą Aniołów.

prowadzi Anna Majchrowicz W mieście Almere w Holandii

Organizator Karina Beitz, tel.0031616240885 mail beitzkarin@hotmail.com

Kursy we Francji

Kurs Wróżenia z kart Tarota .

prowadzi Anna Majchrowicz w mieście Paryż we Francji.

Organizator Marzena Semko,tel.0612140965

 

 

Czerwona nitka, na przegubie lewej ręki

Terapia Oczyszczania Jajem

Kurs Magii i Mantyki Run

Kurs Numerologii wg Trójkąta Chordeckiego

Tarot a Karma - analiza duszy w Tarocie

Kursy Wróżenia i filozofii Kart Tarota

Moje spotkanie z Aniołami

Warsztaty z Kartami

Pal z nami Agnihotre

Chodzenie po ogniu

 

ANNA MAJCHROWICZ

Anna Majchrowicz wykształcenia jest menadżerem o specjalności psychologii i socjologii.
W swojej pracy zawodowej pracuje z człowiekiem w jego środowisku biznesowym.
Od przeszło dwudziestu lat ma swoje hobby, lub bardziej swoje pasje.
Te pasje, to świat Ezoteryki, a przede wszystkim - Tarot i kartomancja.

Świat Wróżek


ul. Gliwicka 3, Katowice (Polska)

 032 353 24 59

Formularz kontaktowy