Świat Wróżek          tel. 032 353 24 59       e-mail: biuro@swiatwrozek.pl
ul. Gliwicka 3, Katowice

 

www.swiatwrozek.pl

MAGICZNY SKLEP
Zapraszamy do naszego Magicznego Sklepu

Kursy w Wiedniu

Kurs Magii i Mantyki Run

 prowadzi Anna Majchrowicz w Wiedniu w Austrii

Organizator-Małgorzata Wyporek,tel.681/81784620

mail mwyporek@vp.pl

 

Kursy w Holandii

 

- Kurs wróżenia z kart Tarota a analiza duszy
- Kurs Pracy ze Świetlistą siłą Aniołów.

prowadzi Anna Majchrowicz W mieście Almere w Holandii

Organizator Karina Beitz, tel.0031616240885 mail beitzkarin@hotmail.com

Kursy we Francji

Kurs Wróżenia z kart Tarota .

prowadzi Anna Majchrowicz w mieście Paryż we Francji.

Organizator Marzena Semko,tel.0612140965

 

Radosław Balwierz od 5 lat zajmuje się umysłem i rozwojem ludzkiego potencjału. W pracy trenerskiej łączy zarówno wiedze psychologiczna jak i ezoteryczną. Swoje doświadczenie trenerskie zdobywał podczas pracy w kilku firmach szkoleniowo-doradczych (m.in. NLP-International, 9Golden Group) oraz na deskach jednego ze śląskich teatrów.

Prowadził Katowickie Kluby NLP, Sosnowiecki Klub Rozwoju Osobistego, organizował i prowadził szkolenia jako freelancer oraz przy współpracy z Instytutem HR. Gościnnie poprowadził warsztaty dla studentów w ramach projektu Drogowskazy Kariery. Prowadził wykłady na wyższych uczelniach m.in. ŁWSH w Żarach, UŚ w Katowicach, ŚUM w Katowicach, AE w Katowicach. Współpracował między innymi ze Śląskim Związkiem Piłki Nożnej oraz Damian Galeja Coach Group. Jest współautorem kilku prac z zakresu nauk farmaceutycznych (prace badawcze poświęcone analizie morfologicznej ziół i suszeniu rozpyłowemu) i doktorantem Śląskiego Uniwersytetu Medycznego.

 

Z wykształcenia akademickiego jest magistrem farmacji ponadto Praktykiem, Masterem oraz Trenerem NLP i Hipnozy. Ukończył z wyróżnieniem projekt Szkoła Liderów organizowany przez Wyższą Szkołę Biznesu oraz liczne szkolenia i seminaria z zakresu rozwoju osobistego (silva, RTZ, huna, numerologia, runy, tarot, leczenie holistyczne itp.).

Prowadzi szkolenia i warsztaty z zakresu: technik pracy umysłowej, rozwoju holistycznego (gdzie łączy klasyczną psychologię z duchowością), komunikacji, psychologii wywierania wpływu oraz psychologii osiągnięć. Jest autorem szkoleń i kursów (w tym produktów DVD i audio).