Świat Wróżek          tel. 032 353 24 59
ul. Gliwicka 3, Katowice

Świat Szamanów         tel. 032 353 24 59   
ul. Gliwicka 3, Katowice

Witamy w Świecie Wróżek
www.swiatwrozek.pl

     

 Co oznacza noszenie czerwonej nitki na lewej ręce?
- Coraz częściej widzimy osoby noszące czerwoną nitkę na lewej ręce, wielu uważa, że to moda, ale dla wielu jest to swojego rodzaju amulet/ program ochrony przed złymi energiami.


Czy nitka może pasować w innej ręce?  Lub mieć inny kolor ? Nie, nie, nie.

- Nitka powinna być umieszczona na lewym nadgarstku (jest to przyjmująca strona ciała ), dzięki niej nawiązuje się  połączenie z energią ochronną.

- W momencie zakładania nitki miej pozytywne, czyste myśli,  a najlepiej oczyszczone ciało i otoczenie w którym przebywasz - to się robi, aby dostać to samo.

- W kabale starożytna tradycja mówiła  o owinięciu siedem razy czerwoną nitki wokół grobu Rajel, żony Jakuba, która po wielu latach urodziła dwóch synów: Yosefa i Benjamina.

Podczas narodzin Benjamina Rajel zmarła i została pochowana na drodze między Jeruzalem a Betlejem na ziemi Izraela. Po owinięciu czerwonej nici wokół grobu, otrzymał on wg. legendy mistyczne moce.

Według Kabały Rajel reprezentuje świat fizyczny, w którym żyjemy. Jego największym pragnieniem jest chronić i bronić wszystkich i  swoje dzieci przed złem. Gdy zawiążemy  czerwoną nić do lewego nadgarstka, zapieczętujemy w nim jego potężną energię ochronną. Osoba, która przywiąże czerwoną nić do Twojej ręki, musi być kimś, kto życzy dla Ciebie dobra, sama jest w energii ochronnej i jest gotowa chronić Ciebie.

Jeśli należysz do osób, które są wrażliwe lub duchowe, wiesz, że używanie tego typu programów ochronnych/ amuletów wzmacnia potencjał wyeliminowania negatywności. Ma w sobie bardzo silny Program Ochronny i działa również jako przypomnienie, aby nie oceniać lub wysyłać negatywnej energii.

Dlaczego siedem węzłów ?

- Czerwona nitka jest związana z sekwencją siedmiu węzłów, z których każdy symbolizuje wymiar duchowy, który kończy się wcieleniem w naszą rzeczywistość.

Wiązana na lewym nadgarstku, działa jako duchowe, energetyczne uodpornienie przeciwko niskim energiom, złemu oku, siłom zła. Dziś nikt nie wątpi, że kolory przekazują energię i że emitują określone częstotliwości.

Na przykład czerwony kolor odnosi się do ostrzeżenia przed niebezpieczeństwem. Wiążąc tę czerwoną nitkę  na nadgarstku, chronimy się przed niebezpieczeństwem. Nitka po zawiązaniu zgodnie z zachowaniem pełnego Rytuału, chroni osobę posiadająca oraz miejsca w których przebywa, w tym istoty które sa w jej sercu. Zapraszamy do naszego Ośrodka, gdzie Anna Majchrowicz od ponad szesnastu lat wykonuje ten Rytuał, zgodnie z zasadami oraz pełnym bhp energetycznym.

 

ANNA MAJCHROWICZ

Anna Majchrowicz wykształcenia jest menadżerem o specjalności psychologii i socjologii.
W swojej pracy zawodowej pracuje z człowiekiem w jego środowisku biznesowym.
Od przeszło dwudziestu lat ma swoje hobby, lub bardziej swoje pasje.
Te pasje, to świat Ezoteryki, a przede wszystkim - Tarot i kartomancja.

Świat Wróżek


ul. Gliwicka 3, Katowice (Polska)

 032 353 24 59

Formularz kontaktowy